Firuzan’ın Başarı Hikayesi

Merhabalar,

Ben Akdeniz Üniversitesi Edebiyet Fakültesi mezunu Firuzan Zengel.

7 yıl önce Sosyoloji böülümün den mezun olduktan sonra, işe ihtiyacım olduğu için bölümüm ile ilgisi olmasa da Orman Ürünlerinin toptan satışını yapan kurumsal bir firma da satış elemanı olarak işe başladım. İyi ki başlamışım çünkü hayatımın dönüm noktası oldu. 4 yıl satış temsilcisi olarak çalıştığım firma da son 3 yıl da satış müdürü olarak devam ettim. Çok farklı deneyim ve tecrübeler kazandığımı da açıkçası söyleyebilirim.

Yaptığım işin çok keyifli olmasına ve iyi ücretler almama rağmen her zaman okuduğum bölüm ile ilgili bir şeyler yapmak hep aklım da vardı. Ama nerden başlayacağımı bir türlü karar veremiyordum.Tamda bu sırada internetten Eğitim Net Akademinin Yaşam Koçluğu Eğitimi reklamlarını gördüm. İşi hayatım da ki iyi kilerin 2.si oldu J nedense hiç düşünmeden başvuru yaptım ve eğitimlere başladım. Eğitim devam ettikçe kendime olan öz güvenim ve hayallerim değişmeye başladı. Bu değişim kendi işimi yapmam için de açıkçası vesile oldu.

Şuan da kendi danışmanlık merkezimi açtım, okuduğum bölüm, iş hayatında ki tecrübelerim ve aldığım eğitimi harmanlayarak Yaşam Koçluğu Danışmanlık Merkezim de iş hayatıma devam ediyorum.

Hayatımda ki iyi kiler arasında olan Eğitim Net Akademi ailesine gönülden teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum. Hem hayalimi gerçekleştirmeme yardımcı oldular, hem çok donanımlı bir eğitim imkanı sundular hem de her konuda destek olmaya da devam ediyorlar.

Sizlerin de hayatınıza değer katması için kesinlikle tavsiye ediyorum. Çok şeffaf ve dürüst bir ekibi olduğunu da eklemek istiyorum.

Herkese keyifli bir çalışma hayatı diliyorum.

Firuzan Zengel
Aldığı Eğitim: Yaşam Koçluğu Eğitimi

© 2020 Eğitimnet Akademi

Eğitimnet Akademi
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart