Hakkımızda

Geleceğimizi, yaşam kalitemizi, doğru bireyler olmayı ve dünyamızı eğitim ile güzelleştirmek adına çıktığımız bu yolda, 2020 yılı sonun da 5.yılımıza ulaşmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
Dokunduğumuz her bireye farkındalık yaratmak, maksimum fayda sağlamak ve %100 Öğrenme Garantisi Sunmak, her zaman olduğu gibi bundan sonra da en büyük önceliğimiz olmaya devam edecek.

2015 yılında, 5-15 yaş arası çocuklarımıza Akıl Zeka Oyunları, Robotik Kodlama ve Dikkat Geliştirme Eğitimleri ile başlayan yolculuğumuz, 2016 yılında Meb’ de ve Özel Eğitim Kurumlarında çalışan öğretmenlerimize MEB Egzersiz eğitimleri vererek devam etti.
Yola çıktığımız da hayalimiz olan Danışmanlık Merkezimizi de 2017 yılının Şubat ayında start vererek hem çalışan sayımızı, hem uzman kadromuzu hem de hizmet edebileceğimiz müşteri sayımızı maksimum seviyeye çıkarmaya çalıştık ve her geçen gün yükselmeye, büyümeye devam ediyoruz.
Şuan da yeni bir hayalin peşindeyiz! Hayalimiz, Örgün Eğitim tadında Online Eğitim vererek eğitimde farklı bir bakış açısı yaratmaya çalışıyoruz. Ancak sadece online eğitimin yeterli olmayacağını da biliyor ve bunun için eğitimlerimizi Canlı Eğitim, Canlı Soru Cevap, eğitimin pekişmesi adına Ödevlendirme ve Supervizyon Eğitimleri ile de destekleyerek %100 Öğrenme Garantisi sunmaya devam ediyoruz.

Önceliklerimiz

Her zaman olduğu gibi En İyi Müşteri Deneyimi sunarak %100 Mutlu Müşteri seviyesine ulaşmak. Saygı, Sevgi, Dürüstlük ve Şeffaflık hiçbir zaman taviz vermeyeceğimiz ilkelerimizin başında olmaya devam edecek.

Hedefimiz

Bu zamana kadar kademeli olarak eğitim ve danışmanlık sektöründe büyümeye devam ettik. Yaptığımız işte uzmanlaşmadan, en iyileri arasına girmeden yeni projelerimizi hayat geçirmedik. Bundan sonraki dönem de hem müşterilerimiz hem de çalışanlarımız açısından En Çok Tercih Edilen Kurum olana kadar var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

© 2020 Eğitimnet Akademi

Eğitimnet Akademi
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart