basari-4-min.png

İhsan'ın Başarı Hikayesi

Eğitimnet Akademi den eğitim almak isteyenlere tavsiyem, vakit kaybetmeden eğitimi alarak kendilerini geliştirmeleridir. Çünkü eğitim içerikleri ve eğitim danışmanlarının ilgisi, yönlendirmesi gerçekten çok iyi.

basari-5-min.png

Halil İbrahim'in Başarı Hikayesi

Eğitimnet Akademi den eğitim almak isteyenlere tavsiyem, kesinlikle sonuna kadar güvenin. Müşteri memnuniyetine bu kadar önem veren bir kurum bulmak gerçekten çok zor.

basari-1-min.png

Firuzan'ın Başarı Hikayesi

Şuan da kendi danışmanlık merkezimi açtım, okuduğum bölüm, iş hayatında ki tecrübelerim ve aldığım eğitimi harmanlayarak Yaşam Koçluğu Danışmanlık Merkezim de iş hayatıma devam ediyorum

human-centered-design-for-work-at-a-distance

Can'ın Başarı Hikayesi

Eğitim Net Akademi den aldığı eğitim ve Devlet Üniversitesi Onaylı Sertifika ile, şuan da Zeka ve Yetenek Geliştirme Atölyesinde eğitmenlik yapıyorum. Ayrıca okul öncesi eğitim veren okulların öğrencilerine ve yetişkinlere özel dersler vererek iş hayatıma devam ediyorum.

basari-6-min.png

Özge'nin Başarı Hikayesi

Kendini geliştirmek isteyen, yeni meslek sahibi olma yolunda destek almak isteyen herkese bu firmayı şiddetle tavsiye ediyorum.

basari-2-min.png

Mustafa'nın Başarı Hikayesi

Siz değerli kursiyerlere tavsiyem, firma gerçekten çok kaliteli ve çok tecrübeli. Her zaman sizin yanınız da olduğu hissi vermesi de bu işi çok iyi yaptıklarını gösteriyor zaten.

basari-hikaye-9-min.png

Betül'ün Başarı Hikayesi

Aldığım Yaratıcı Drama Eğitimi, hem projeleri gerçekleştirirken bana klavuz oldu, hem de kendime yeni bir iş kapası açtı. Bu eğitim ile şuan da kreşler de Yaratıcı Drama Eğitmeni olarak da iş hayatıma devam ediyorum.

Eğitimnet Akademi
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart