Sercan’ın Başarı Hikayesi

Merhabalar,

Ben Korkut Ata Üniversitesi Dış Ticaret mezunu Sercan Yıldırım.

Bende her üniversite mezunu gibi, büyük hayaller ile üniversiteye başlayan ve daha sonra iş bulamadığı için farklı sektörler de çalışanlar dan birisiyim. Peki pişman mıyım? Kesinlikle hayır. Çünkü teyzemin çocukları ile beraber oynama başladığım akıl zeka oyunları, bana yeni bir meslek, yeni bir bakış açısı kazandırdı. Bu sayede keyif alarak yaptığım bir işim ve üzerine çok farklı projeler geliştirdiğim bir sektörün içerisin deyim.

Bu süreçte Akıl Zekâ Oyunları Eğitimini almama yardımcı olan Eğitim Net Akademi ye teşekkürü gerçekten bir borç biliyorum. Çok kısa bir zaman da 70 e yakın Akıl Zeka Oyunlarının eğitimini tamamlatıp, çocuklara ve yetişkinlere olan kazanımlarını bu kadar net anlatan bir kurum olması gerçekten sevindirici.

Eğitim Net Akademi den aldığı eğitim ve Devlet Üniversitesi Onaylı Sertifika ile, şuan da Zeka ve Yetenek Geliştirme Atölyesinde eğitmenlik yapıyorum. Ayrıca okul öncesi eğitim veren okulların öğrencilerine ve yetişkinlere özel dersler vererek iş hayatıma devam ediyorum.

Bitti mi? Tabiki bitmedi. Eğitimlerime yine Eğitim Net Akademisi ile Robot Kodlama üzerine devam ediyorum. Şimdi bu alan da uzmanlaşma zamanı.

Desteğinizi hiçbir zaman esirgemeyen, eğitim danışmanları ve kurum yöneticilerine çok teşekkür ederim.

Sercan Yıldırım
Aldığı Eğitim: Akıl Zeka Oyunları Eğitimi

© 2020 Eğitimnet Akademi

Eğitimnet Akademi
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart