Özge’nin Başarı Hikayesi

Merhabalar,

Ben Korkut Ata Üniversitesi Gıda Mühendisliğin den Mezun Özge Ünlü.

İş hayatıma giyim sektöründe satış elemanı olarak başladım. Yaklaşık 3 yıl satış elemanı olarak çalıştıktan sonra mesleğim olan gıda mühendisliği alanında iş hayatıma devam ettim. Şuan da ise Pastanecilik sektörün de Adana’ nın köklü kuruluşları arasında yer alan bir firma da Gıda Mühendisi olarak çalışmaktayım.

Kuzenimin yönlendirmesi ile Eğitim Net Akademi firması ile tanıştım ve eğitimlerini incelemeye başladım. Mesleğim ile ilgili Beslenme Danışmanlığı Eğitimi dikkatimi çekti ve bu eğitim ile ilgili neler yapabileceğimi düşünürken eğitim uzmanları bu iş kolu hakkında detaylı bilgi vermesi üzerine eğitime katılmaya karar verdim.

Eğitim de gördüm ki, sağlıklı ve belirli standartlara göre gıdalar üretirken, tüketicilerin de alışkanlarını ve doğru beslenmelerini düşünmek her firmanın öncelikleri arasında yer alması gerekmektedir.

Eğitim de aldığım detayları ve tasarladığım projeleri, yöneticilerim ile paylaşarak farklı ürünlerin çıkarmanın, müşterilere alternatif ürün sunmanın faydalı olacağını ilettim ve şuan da iş yerin de gücümüze güç kattık desek yeridir.

Şuan da bazı ürünler de Türkiye de tek olmanın, gerçekten her sektör için yenilikçi bakış açısı ile projeler üretmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Eğitim sürecin de bilgilerini paylaşmaktan imtina etmeyen tüm uzmanlara, her konuda danışmanlık yapmak için canla başla mücadele eden Eğitim Net Akademi ailesine çok teşekkür ederim.

Kendini geliştirmek isteyen, yeni meslek sahibi olma yolunda destek almak isteyen herkese bu firmayı şiddetle tavsiye ediyorum.

Özge Ünlü
Aldığı Eğitim: Beslenme Koçluğu Eğitimi

© 2020 Eğitimnet Akademi

Eğitimnet Akademi
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart